Turnaje

Fotky a videa z turnaju — PŘEČTĚTE SI PRAVIDLA LIGY

2.turnaj v Subway Station

 foto zde

1.místo – Petr Jelínek,Michal Pošta
2.místo – Lukáš Hovorka,Roman Šach
3.místo – Tomáš Ložek,Adam Husák
4.místo – Daniel Podpěra,Adam Mansfeld
5.místo – Denis Deňo,Jan Matušek

5.vánoční turnaj la ligy Revolta

 foto zde

1.místo – Luboš Mede, Lukáš Hovorka
2.místo – Pavel Pajma, Tomáš Felis
3.místo – Dominik Stříbrný, Filip Gibiš
4.místo – Jaroslav Burgr, Dan Podpěra

 

 

1.subway turnaj ve futbolinu

 foto zde

1.místo – Filip Gibiš, Tomáš Felis
2.misto – Petr Jelínek, Luboš Mede
3.místo – Michal Pošta, Lenka Štolová
4.místo – Tomáš Ložek, Jakub Mlynařík
5.místo – Dan Podpěra, Tereza Špačková

 

podzimní turnaj ve futbolinu music bar týt-kladno 29.10.2016/foto zde

1.místo – (Michal Chmátal, Tomáš Ložek.)

2.místo – (Lukáš Hovorka, Roman Šach.)

3.místo – (Norbert Šafr, Lukáš Frolík.)

4.místo – (Petr Breitenfelder, Martin Štalmach.)

5.místo – (Dan Podpěra, Karel Truneček.)

výsledky4.vánočního turnaje la ligy revolta.

foto zde

1.místo – (Pavel Pajma,Tomáš Felis.)

2.místo – (Dan Podpěra,Karel Truneček)

3.místo – (Petr Jelínek,David Cibula)

4.místo – (Dominik Hruška,Lukáš Hovorka.)

5.místo – (Tomáš Ložek,Jakub Mlynařík.)

Výsledky zahajovacího turnaje la ligy revolta:

1.místo – (Daniel Podpěra,Karel Truneček)

2.misto – (Norbert Šaft,Lukáš Hovorka)

3.místo – (Jaroslav Burgr,Ondřej Kostka)

4.místo – (Luboš Mede,Petr Jelínek)

5.místo – (Jan Štamfest,Radim Sýkora)

 

1.středeční turnaj v jedničkách:

1.místo – (Amato)
2.místo – (Poštys)
3.místo – (Bery)

 

2.Jamajca cup:

1.místo – (Lukáš Frolík, Norbert Šafr)
2.místo – (Michal Pošta, Jarda Burgr)
3.místo – (Zuzí Štolová, Jan Štamfest)
4.místo – (Klára Tkadlecová, Dominik Hruška)

5. random turnaj v jamajce-Kladno

1.místo – (Podpi, Bery)
2.místo – (Amato, Katuše)
3.místo – (Mirek, Medis)

 

 

1.big šok cup:

1.místo – (Lukáš Frolík, Norbert Šafr)
2.místo – (Zuzí Štolová, Vladimír Baránek)
3.místo – (Lenka Štolová, Michal Pošta)
4.místo – (Jan Štamfest, Ondra Kostka)
5.místo – (Klára Tkadlecová, Petr Jelínek)

 

 

2.bažina cup:

1.místo – (Michal Pošta, Dan Podpěra)
2.místo – (Zdeněk Šašek, Josef Solnař hráči la ligy sever)
3.místo – (Jan Štamfest, Ondra Kostka)
4.místo – Lenka Štolová, Lukáš Frolík)
5.místo – (David a Honza hráči rozehgartu)
6.místo – (Dominik Hruška, Norbert Šafr)
7.místo – (Zuzí Štolová, Vladimír Baránek)
8.místo – ( David Cibula, Jarda Burgr)

 

 

 

 
 
be9-soccer.com © 2015 Frontier Theme
Facebook
Facebook